KomOkAlvast in Someren-Eind een succes

Gepubliceerd op: 2010-03-10 12:04:09

KomOkAlvast is de naam waaronder elke maand op zaterdag activiteiten worden georganiseerd in jongerencentrum KomOkUs in Someren-Eind voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar. Deze avonden duren van 19.30 tot 23.00 uur en natuurlijk wordt er geen alcohol geschonken.

Zaterdag 21 maart was de eerste avond en zaterdag 6 maart werd er voor de twaalfde keer een KomOkAlvast avond georganiseerd. En de organisatie kan met trots melden dat KomOkAlvast de slag te pakken heeft want de jeugd van 12 t/m 15 jaar weet OJC KomOkUs te vinden.

Bij de carnavalsavond in februari kwamen er honderdvijftig jongeren feest vieren en bij de laatste avond in maart waren er ook weer honderd jongeren aanwezig.

KomOkUs is dan ook heel trots op de groep jeugdige vrijwilligers die er elke maand weer voor zorgen dat alles dik in orde is en dat de jongeren elke maand een mooie activiteit kunnen hebben.

De jeugd wordt op de hoogte gehouden van de maandelijkse activiteiten via flyers op school, posters, de KomOkAlvast hyves en via e-mail met de nieuwsbrief. Ook worden er elke avond foto’s gemaakt en deze zijn terug te vinden op de website www.komokus.nl.

De volgende avond is op zaterdag 10 april.

Fotoserie (1 / 4)

Meer nieuws