03 december 2011, 09:51 CEST | laatste wijziging: 06 december 2011, 23:54 CEST
De afgelopen weken steunde Brede School De Diamant in Someren het werk van de Doe Een Wens Stichting Nederland.
Kinderen wensen in deze periode allerlei leuke, mooie en grote cadeaus voor zichzelf. De school vindt het belangrijk dat kinderen er bij stil staan, dat sommige kinderen ook nog hele andere wensen hebben.
Doe Een Wens vervult al sinds 1989 de liefste wensen van kinderen en jongeren van 3 tot 18 jaar met een levensbedreigende ziekte. Om deze wensen te vervullen steunt Doe Een Wens op donateurs, sponsors, vrijwilligers en fondsenwervende acties.
Alle leerlingen van De Diamant verkochten de afgelopen weken zevenhonderd zakjes met pepernoten, waarvan de gehele opbrengst naar Doe Een Wens gaat.
Op vrijdag 2 december was Sinterklaas op school op bezoek. De cheque met het geldbedrag werd overhandigd aan de Sint en die maakte het opgehaalde bedrag bekend; € 1141,78. Dat fantastische bedrag is inmiddels op de rekening van Doe Een Wens Stichting Nederland gestort.